Oferta - Trumny dębowe, sosnowe i inne

W prezentowanej ofercie znajdują się zarówno trumny tradycyjne, jak i nowoczesne -sosnowe, dębowe oraz olchowe. Stale poszerzamy nasz asortyment, by dostarczyć Państwu jak najciekawsze rozwiązania. Dysponujemy modelami w wielu różnych kształtach oraz rozmiarach: matowe lub z połyskiem, skromne oraz posiadające ozdobione okucia.


Zatrudnieni w naszym zakładzie pogrzebowym pracownicy pomogą dopasować je do wzrostu, a także wagi zmarłego. Doradzą również jaki model wybrać w przypadku kremacji, a jaki do pochówku tradycyjnego. Doskonale wiemy, że każdy klient dysponuje innym budżetem, dlatego pomożemy dopasować także konkretny model do możliwości finansowych.


Oferujemy trumny tradycyjne, które charakteryzuje prosty kształt oraz brak ozdobników. Posiadamy również trumny nowoczesne bogato zdobione zarówno na górze wieka, jak i po bokach. Ozdoby te to najczęściej znajdujący się na górze krzyż, a także złote uchwyty.


Dostępne w naszym asortymencie modele najczęściej wykonane są z drewna sosnowego, olchowego lub dębowego. Dzięki czemu mogą Państwo wybrać odpowiednią. W zależności od potrzeb możemy wyściełać ją wystającym materiałem w białym lub czarnym kolorze. Tak aby w pełni odpowiedzieć na Państwa potrzeby.


Zależy nam na tym, aby pomóc osobom korzystających z naszych usług w tych ciężkich chwilach, a także zadbać o to, aby ceremonia przebiegała tak jak należy.


Dbamy również o to, by wnętrza wszystkich trumien wyściełane były miękkimi tkaninami. Współpracujemy z doświadczonymi producentami w kraju. Zachęcamy do śledzenia zmian w naszej ofercie. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz pomoc przy wyborze odpowiedniego modelu wykonanego z sosny, dębu lub olchy.

 

Trumna sosnowa
Sosnowa trumna
Trumna dębowa

Zakład pogrzebowy Orcus  -  ul. Wodzisławska 11c,  44-200 Rybnik,  woj. śląskie POLSKA   -   Telefon: 601-488-597