Oferta - Kwiaty, wiązanki pogrzebowe, stroiki

Po śmierci bliskiej osoby przygotowanie uroczystości pożegnalnej jest dużym wyzwaniem. Dlatego też nasza firma z Rybnika proponuje kompleksową pomoc przy wszystkich niezbędnych formalnościach. Jednym z ważnych elementów są odpowiednie kwiaty na pogrzeb bądź stroik na trumnę lub urnę.


Wszystkie wieńce na pogrzeb tworzymy na indywidualne zamówienie, wykorzystując świeże kwiaty, takie jak chociażby róże, goździki, kalie, chryzantemy i inne. Często zamawiane są również palmy, które kojarzą się z tego typu uroczystościami.


W zależności od preferencji klienta wykonujemy wieńce na pogrzeb oraz wiązanki w wybranej kolorystyce. W przypadku śmierci młodych osób, zazwyczaj doradzamy bliskim białe kwiaty na trumnę.


Wykonywane przez nas stroiki dostosowane są do wymiarów wieka, a także (w przypadku większych modeli) posiadają uchwyt, umożliwiający przenoszenie. Odpowiednie dopasowanie wielkości wiązanki jest bardzo ważne, ponieważ dzięki temu nie będzie się zsuwać, a jednocześnie bez problemu będzie można ją położyć na wybranej trumnie.


Oferowane przez nas wiązanki wykonujemy bardzo starannie, tak aby były estetyczne i w pełni odpowiadały naszym klientom. Dlatego też posiadamy tak wiele różnych roślin, z których tworzymy nasze realizacje. Tworzymy wieńce zgodnie z wymaganiami klientów zarówno jeśli chodzi o ich kolorystykę, wielkość, jak również wybrane rośliny.


Co więcej w naszym biurze w Rybniku panuje spokojna i miła atmosfera, ponieważ chcemy, aby osoby, które utraciły bliskich znalazły u nas wsparcie i zrozumienie.

 

Stroik na trumnę
Kwiaty na pogrzeb
Wiązanka pogrzebowa
Wieniec z kwiatów

Zakład pogrzebowy Orcus  -  ul. Wodzisławska 11c,  44-200 Rybnik,  woj. śląskie POLSKA   -   Telefon: 601-488-597