O firmie

Jesteśmy do Państwa dyspozycji już od ponad 40 lat  - 24 godziny na dobę, służąc radą, pomocą i naszym doświadczeniem w tych trudnych chwilach.

 

Firma pogrzebowa Orcus świadczy profesjonalne oraz kompleksowe usługi pogrzebowe w zakresie organizacji ceremonii pogrzebowej, przewozu zwłok w kraju i za granicą oraz kremacji. Jesteśmy dostępni dla Państwa całodobowo w celu zapewnienia najwyższej jakości usług.

 

 

W naszej siedzibie ustalimy z Państwa wolą wszelkie formalności związane z pogrzebem bliskiej Państwa sercu osoby takie jak :

 

- rezerwacja terminu uroczystości

- rodzaj ceremonii

- przebieg ceremonii pogrzebowej

- wybór trumny lub urny

- wybór krzyża

- treść nekrologów oraz ich lokalizację

- wybór wieńców, palmy na trumnę lub przystrojenie urny

 

 

Szerokość asortymentu oraz doświadczenie w branży daje nam możliwość dostosowania się finansowo do każdego klienta ale ostatecznie i tak Państwo dokonujecie wyboru jak ma wyglądać ceremonia. Całość odbywa się bezgotówkowo w ramach zasiłku pogrzebowego. Różnica między wartością zasiłku a kosztami wypłacana jest Państwu od ręki.

 

 

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

- Normam Cousins

 

Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem dotyczącym działalności firmy Orcus pod adresem link

Orcus, w mitologii rzymskiej, według ludowych wierzeń bóstwo (demon) śmierci, a także podziemne miejsce, gdzie przebywali zmarli. Rzymianie utożsamili orcus z Plutonem lub

z Dis Pater.

 

Zakład pogrzebowy Orcus  -  ul. Wodzisławska 11c,  44-200 Rybnik,  woj. śląskie POLSKA   -   Telefon: 601-488-597